Zavrieť
SK |

 

 

Služby

 

 

Rozhodli ste sa splniť si sen o bývaní? A na začiatku Vášho sna je kúpa nehnutelnosti? Kúpa nehnutelnosti by mala byť pre Vás radostnou, nie stresujúcou záležitosťou, nechajte nás, aby sme Vás viedli správnym smerom.

 

 

Poradenstvo a pomoc sú na prvom mieste

 

 

Financovanie kúpy vlastného bývania nie je jednoduchá záležitosť. Väčšinou ide o jednu z najväčších investícií, aké človek vo svojom živote urobí. A keďže takúto investíciu nerobí často, je jasné, že niektorí z našich klientov nemá dostatok skúseností v tejto oblasti.

 

Sme tu my. Pripravení poskytnúť vám poradenstvo na mieru, ako v prípade kúpy nehnutelnosti postupovať.

 

Popri zastrešení celého procesu predaja a kúpy nehnuteľností, sa zameriavame aj na zložitejšie prípady, ako sú nedoriešené reštitučné konania z minulosti, prevody pozemkov vrátane dedičských konaní, zmeny územných plánov, urbanistické štúdie.

 

Samozrejmosťou je profesionálna propagácia nehnuteľnosti pri predaji, zabezpečenie právnych a notárskych služieb, vybavenie všetkých potrebných náležitostí, vrátane návštev všetkých úradov a inštitúcií (kataster, pozemkový fond...)

 

Ak máte záujem o akékoľvek ďalšie informácie súvisiace s bývaním a kúpou nehnuteľností, obráťte sa na nás, s ochotou vám ich vždy radi poskytneme.

Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.