Zavrieť
SK |

Aktuálne projekty

 

Bernolákovo Slnečnicová

Lokalita Slnečnicová je novo vytvorená obytná zóna s dobrým dopravným napojením, ktorá prirodzene a citlivo dopĺ?a pôvodnú zástavbu v intraviláne obce Bernolákovo. Projekt má celkovo v ponuke limitovaný počet 52 pozemkov, kde v prvej etape ponúka v predpredaji 42 pozemkov pripravených na individuálnu výstavbu rodinných domov s kompletnými inžinierskymi sieťami, samozrejmosťou sú veľkoryso realizované komunikácie, chodníky, detské ihrisko a nový cyklochodník s napojením na existujúcu cyklotrasu do Ivanky pri Dunaji. V rámci projektu bude vybudované menšie obchodné centrum/ spoločnosť BILLA /, ktoré pokryje všetky bežné nákupné potreby obyvateľov v tejto časti Bernolákova.

 

Viac na www.slnecnicova.sk

 

 

 

Pripravované projekty

   
     

Nové Bernolákovo

Novo pripravovaná lokalita obce Bernolákovo, ktorá bude ponúkať viac ako 110 pozemkov na individuálnu výstavbu rodinných domov s kompletnými inžinierskymi sieťami.

 

O projekte Vás budeme čoskoro viac informovať.

 

   
     

HRUB? BORŠA

Stavebné pozemky nachádzajúc sa v obci Hrubá Borša uprostred zelene golfového areálu Green Resort a to priamo v jeho nástupnej časti (pri Club house s detským ihriskom, grilovacou zónou a externým fintenscentrom). Pripravovaný projekt ponúka nezameniteľný výhlad na krásne trávnaté plochy ihriska s bielym pieskom, jazierkami a stromami lužného lesíka. Komplex zahŕ?a štyri obytné zóny s cca 400 stavebnými pozemkami.

 

O projekte Vás budeme čoskoro viac informovať.

Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.