Zavrieť
Zavrieť
SK |

Bernolákovo Slnečnicová

Cena 99 €
Lokalita Senec okolie
Výmera 473 - 775 m2
Druh Komerčné pozemky
Kategória Predaj

Stručný popis

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok v obci Bernolákovo o veľkosti 775m2.

Kontaktovať predajcu Späť na vyhľadávanie

Popis nehnuteľnosti

Lokalita Slnečnicová je novo vytvorená obytná zóna s dobrým dopravným napojením, ktorá prirodzene a citlivo dopĺňa pôvodnú zástavbu v intraviláne obce Bernolákovo.


Projekt má celkovo v ponuke limitovaný počet 52 pozemkov, ktoré sa nachádzajú v centre obce Bernolákovo, kde v prvej etape ponúka v predpredaji 32 pozemkov s rozlohou od 533m2 do 755m2 pripravených na individuálnu výstavbu rodinných domov s kompletnými inžinierskymi sieťami, ktoré harmonicky zapadajú do pôvodnej zástavby Bernolákova, kde máte všetko na dosah.


Samozrejmosťou sú veľkoryso realizované komunikácie, chodníky, detské ihrisko a nový cyklochodník s napojením na existujúcu cyklotrasu do Ivanky pri Dunaji. V rámci projektu bude vybudované aj menšie obchodné centrum / spoločnosť BILLA /, ktoré pokryje všetky bežné nákupné potreby obyvateľov v tejto časti Bernolákova.

 

Výhody lokality

 

Príjemné prostredie pre pokojný život. Do Bratislavy len 15min

Tichá a pokojná oblasť

Kompletná občianska vybavenosť (vzdelávanie, kultúra, zdravotné stredisko, nákupné centrá, športoviská, súčasťou projektu je aj výstavba nákupného domu BILLA

Prírodné prostredie

Voľnočasové aktivity

Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.